Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa - biuro rachunkowe

Miejsce pracy: Suwałki

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości dla klientów biura,
  • rozliczanie podatku VAT
  • Przygotowywanie sprawozdań GUS, NBP
  • Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych.
  • Przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat) wg zapotrzebowania klientów
  • Bieżący kontakt z klientem
  • Przygotowywanie dokumentacji do audytów

Wymagania:

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w księgowości,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
  • Znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości,
  • Samodzielność, sumienność, rzetelność, terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stałe godziny pracy
  • Uczestnictwo w szkoleniach

Prosimy o przysyłanie CV mailem na adres: br.suwalki@gmail.com lub dostarczenie osobiście do biura: ul. Utrata 4 C lok 3, 16-400 Suwałki.